Mc Merkurion

Co na to říkáte,? Že by konec pemprskem pro starší?

Inteligentní kalhoty majitele upozorní, kdy má jít na záchod
(není to myšleno nijak urážlivě…,proto jsem to dal do sportu,jelikož to někdy sport opravdu bývá…)
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/383327-inteligentni-kalhoty-majitele-upozorni-kdy-ma-jit-na-zachod.html

Odpovědi
ptáč

První zprávu prodali dobře. O devalvování všeho, co se dá. Ovšem inteligentní gatě bych uvítal: moje milé kalhoty, vyjadřuji svou skromností úctu a nabíjím slabou baterii rád s vědomím, že se vždy, tedy aspoň v to doufám, že jste na mé straně, že – víte co, ta mušle na záchodě U čerta je zrovna tak nízko, že čuránky stříkají až na Vás. Vracet se tedy zpět do pivní provozovny se zastříkanými gatěmi, dělat jako že nic, když jsou ztmavlé nohavice, jít raději čtvrt hodinu telefonovat ven. Nakonec tedy jak jsem kliknul na článek, abych si ověřil které moje chemické procesy bude hlídat, no, tak to bude tak, že při jízdě na bajku budu mít monitoring GPS, cyklomapy, zveřejněné slevy v okolí, rychlost, čas zbývající do konce života s upozorněním, že trpím chcacím problémem a po deseti minutách mám jít chcát. Ovšem tam přibude tlačítku TURN ALARM ON. To mě připomnělo příhodu, jak řidič potřeboval -rát a neměl možnost zastavit. Tak to pustil do kalhot, přitom se vzpříčil, aby se ta masa nevsákla do sedadla. S tím si ulevil, držel svou vzpřímenou polohu až domů. A když se mu poštěstilo rádiově otevřít vrata od garáže, vypnul motor a konečně se na sedadle uvolnil. Takže to hovno, co měl vysypané v kalhotách, si rozsedl.

Funna

myslím, že ne (konec pemprsek), protože speciálně u inkontinence nejde o jen to, že nevíš kdy jít na WC, ale o to, že nejde udržet moč…stačí se zasmát, zakašlat, nebo se třeba jen ohnout a únik je na světě…navíc v některých případech odtéká moč stále…tohle by mohlo fungovat jen u té skupiny lidí, kteří mají únik moči díky neschonosti předávání nervových impulsů mezi měchýřem a mozkem…ale těch je jen část…

Pajka.111

Hele a ty Seni jsou na předpis?

Sonka Pop

Příspěvek smazán administrátorem.