bolak

Co na to říkáte? Myslíte že ho chytěj?

http://www.ces­kenoviny.cz/do­mov/zpravy/lu­pic-s-pistoli-prepadl-banku-v-pardubicich-nikdo-nebyl-zranen/729333

A máte všichni na včerejšek alibi?
Podle popisu svědků jsem se pokusil sestavit pravděpodobný portrét pachatele..to budete koukat > http://www.2i­.cz/83772f05d6

Nejlepší odpověď
anonym

🙂
S portretem souhlasim , i kdyz jste na " pachatele " byl jeste moc hodny. ! 🙂
Shodou okolnosti jsem vcera s nekym podobnym travila vecer. No , a pred 16.00 mi rekl, ze si jen " nekam odskoci " . Pak se vratil, asi za hodinku a rekl, ze mi koupi co si jen budu prat. ! Ale pod jednou podminkou : Ze mu pripadne poskytnu alibi. Tak jsem souhlasila. Nikomu jinemu to nereknu , jen vam .. tady. !! Tak psssst !
🙂

  • iv-

Další odpovědi
led

Mám alibi a 200 evidovaných svedkov. Verme polícii, že ho chytia.
Ale podľa popisu… namaľovali ste to pekne, ale čo keď to bola žena? Neviem, neviem …, nebola to maskovaná -iv-?
" Nikomu jinemu to nereknu , jen vam .. tady. !! Tak psssst !"
Doplňuji:
Musíme počkať, až polícia uvoľní informácie. Inač sa nám to tu začne hemžiť podozreniami, aj keď fiktívnými.

eLx

zabijárna :D

Drap

Na každého jednou dojde.

fcoop

Je to prča – ale moc velký politik tedy určitě nejsi.

anonym

Led , a co kdyz byli ti pachatele 2 ?? 🙂
P.S. Bolak , ne aby jste tam pridal i muj portret !! 🙂
Ja vam poslu ev. moji fotku. Jsem prvnimu pachateli hodne podobna ! 🙂

  • iv-

led

Nebojte sa, budem zatĺkať. Dobre som si to naštudovala podľa seriálu: Malý pitaval z velkého mesta

anonym

Led, at zatykaji. My uz budeme s Dr. davno na Bahamach ! 🙂
P.S. Asi si tam vezme ale jinou , kdyz se neozyva ! A nebo uz ho zatkli . 🙂 -iv-

anonym

Prodal jsem všechno, jak sis přála, zametl stopy, konspiračně se rozloučil s blízkými a zavedl pronásledovatele na falešnou stopu. Jen s tím padělaným pasem byl menší zádrhel.
Teď už jedu kradeným auťákem na dohodnuté místo, kde tě budu čekat ve smluvenou hodinu. Pokud by nebyl vzduch čistý, přijedu znovu v hodinu H+ 3 hodiny.
P.S. Náhradní heslo „Savena“. Jo a díky za alibi, zatím to vychází, jen místo Baham máme zatím zafírované bezpečnostní mezipřistání, lup se malinko tenčí, ale na tvůj podíl jsem nesáhl. Před hranicemi musíme vyměnit buď vůz nebo SPZ.

annas

Bolaku, i když jste chtěl být vtipný, domnívám se, že jste se neměl zaměřovat na konkrétní osoby …

Jakékoliv zesměšňování či urážky na tuto stránku nepatří …

anonym

An., skoromanzela znam. On si umi udelat legraci i sam ze sebe ( ale jen kdyz chce – tak 1 krat za mesic ). Tak snad jsme se trefili a bude to zrovna dnesek. ! 🙂 Nebere se az tak vazne , jak by s ezde na prvni pohled mohlo nekomu zdat. 🙂
No, ale jeste " uvidime ". 🙂 -iv-

bolak

ty nic neposilej, a přestaň mi konečně vykat…už to zase děláš, ačkoli sme si řekli že se mně to nelíbí,,,ty si nějak nemůžeš pomoct co? :) ..takže to uděláme takhle…já se ti tady přiznám, je mi pouhých 7 let…
a ty přece nemůžeš vykat sedmiletýmu dítěti, to se prostě nedělá......a nebo jak říkáme my druháci, to teda neplatí, a to se řekne mámě!

anonym

No, jo .. , kdyz ja jsem ale vazne blazen . ;-(
Prekopirovala jsem vam diskuzi s Hanny2 pred 4 dny.. take o tykani a vykani.
Hanny , ja se omlouvam. Uz jsem to tu casto psala. Ja tykat neumim. I v realu mam problem. Cloveka musim znat delsi dobu … nikdy si nepotykam hned v prvni okamzik…
Ja jsem rada , kdyz me tu vsichni tykate , s tim nemam problem. Problem je ve me … , ze to neumim.
Udelte mi prosim tu vyjimku zde … vim i to, ze se na int. tyka. Ale je to urcita moje fobie. ☹

  • iv-

Autor: -iv-Napsáno před: 4 dny

bolak

Tak já tě naučim takovej trik.
Já měl totiž na škole opačnej problém, spoustu učitelů jsem znal dávno před tím než jsem tam nastoupil a s polovinou s nich jsem si normálně tykal, a teď mě najednou učili a musel jsem jim zničehonic vykat. Bylo to takový nepřirozený, když někomu říkáš 10 let Vašku a teď ho musíš oslovovat „pane učiteli“ a dovolovat se ho, jestli můžeš jít na záchod.

Tak sem to řešil tak že sem je záměrně neoslovoval. Učitel třeba něco napsal na tabuli a bylo to pro mě nečitelný, normální člověk by se přihlásil a zeptal se: „Pane učiteli, mohl byste mi prosím Vás říct co jste to támhle napsal?“ a já místo toho bouchnul dlaní do lavice a zařval: „SAKRA DYŤ TO NEJDE PŘEČÍST!“ :)

je to taková moje vychytávka, tak to prostě dělej taky tak, neoslovuj a budeme spokojený oba

anonym

Bolaku , je tady nejak dlouho klid. Je to nejake podezrele ! 🙂 Jestli pachatel na nas neco nevytahne . Jestli neco nechysta.! ( Ten hleda az do matersky skolky ). 🙂
Asi zacnu dolejzat. ( aby se se mnou nerozvedl ). Staci, ze je z meho pravopisu na mrtvici . Pak jsem vam poskytla jeste jeho foto …
bojim se jit vecer domu. ! 🙂
Kdyztak prijdu k Bolakum ! 🙂

  • iv-

anonym

K bolakun nechoď, hrozilo by ti riziko, právě mi dali hlášku, že podlý práskač se dostal na černou listinu podsvětí. Když jsem se ptal na ortel, řekli mi jen „klasická trojková postupka“ (tj. 1) nabourání do účtů, 2) useknutí ukazováčku a 3) zalití do betonu.)

anonym

Podly praskac !?? Tak ted jsem na vazkach o kom " je rec " !! :-p
P.S. Ted mimoradne vazne : Vazne by bych se primlouvala, at uz nikdo na nikoho nic nepraska. Je to kazdeho svedomi. At tu ma nekdo 3 profily.
Tak co ? Jak se domluvime .. ? Pak bych s euz rozvadet zase nechtela. Jen obcas vyhrozuji.

  • iv-

anonym

Podly praskac !?? Tak ted jsem na vazkach o kom " je rec " !! :-p
P.S. Ted mimoradne vazne : Vazne by bych se primlouvala, at uz nikdo na nikoho nic nepraska. Je to kazdeho svedomi. At tu ma nekdo 3 profily.
Tak co ? Jak se domluvime .. ? Pak bych s euz rozvadet zase nechtela. Jen obcas vyhrozuji.

  • iv-