Avatar uživatele
dudu

Co na to říkáte?

Kdyby se Vám stalo, že za jízdy v noci Vám někdo hodí
vejce na přední sklo, hlavně nepouštějte stěrače ani nestříkejte vodu!!!
Na skle by se vám vytvořila hustá mléčná neprůhledná
hmota a vůbec nic neuvidíte!!!
Byli byste nuceni okamžitě zastavit a s velkou pravděpodobností budete bleskově, v nejlepším případě, okradeni!!!
Tedy žádné stěrače, žádná voda, ale odjet co nejdál od
místa „zásahu“,pokud možno na místo bezpečné a osvětlené.
Jde o nejnovější techniku, kterou si vymysleli
šikovní zloději.

Doplňuji:
Při zveřejnění tohoto textu jsem byl veden dobrou vůlí upozornit bližní na možné nebezpečí, nikoliv šířit nějaké nepravdy, či paniku. Už proto, že podobné iniciativy vyvíjela a vyvíjí stejná skupina – viz bronzové náhrobky v Terezíně nebo nyní socha děvčete v Lidicích. Pokud snad zmíním, že tito jedinci jednají hůře než dobytek, pak mám pocit, že celou živočisnou říši hluboce urážím. Nezlobte se, ale reakcím některým z vás prostě nerozumím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, BEAES před 4899 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vecernice

To je teda něco.Kdyby tito zlodějíčci chodili normálně do práce,tak by neměli čas tohle vymyslet a o tom to je.Nic nedělají a jen vymýšlejí jak ,kde a co ukrást.Já bych to nevymyslela.Vsadím boty,že kdyby mě na předním skle přistálo vajíčko,tak já bych byla ta osoba,která by ty stěrače zapla.V ten moment určitě jo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mj81

Nevěřte všemu, co se píše… Viz odkaz.

Zdroj: hoax.cz/hoax/vejce-na-prednim-skle-automobilu-/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
irij

Včera jsem Uváděl www.hoax. Tato historka je jeden z podvrhů. Přesvěč se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Hrůza,nebo třeba toto:
http://www.you­tube.com/veri­fy_age?next_ur­l=http%3A//www­.youtube.com/wat­ch%3Fv%3DEVeg­CE1QkEw

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Myslím skôr, že akcia „vajce na skle“ patrí do kategórie súťaží o čo najtesnejšie prebehnutie pred prechádzajúcim auto, ľahnutie si pod idúci vlak, hádzanie kameňov z mosta na idúce auto a podobne.
Ale v žiadnom prípade nejde o nevinnú zábavu.
Osobne by som takúto skúsenosť nahlásila najbližšej policajnej hliadke.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek