aramah

Co na to říkáte?

V USA chtějí soudit čtyřleté dítě, zavinilo smrtelnou nehodu na kole

Čtyřletá Juliet Breitmanová ještě ani nechodí do první třídy, podle newyorského soudce je ale dost stará na to, aby byla souzena za nehodu na bicyklu. Při ní omylem narazila do 87leté ženy, která později zemřela.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jiný kraj, jiný mrav.
A co říkáte na to, že v USA může být narušitel soukromého pozemku třeba i zastřelen, namísto u nás by postihovali majitele pozemku?

Další odpovědi
Mili @

No a vidíte, v USA chtějí soudit 4-letou a u nás si myslí, že 14-letí ještě nejsou schopni posoudit své činy…!
Ta 4-letá houby věděla co dělá a do babky určitě nevrazila shválně!

iwetax

USA- co dodat?

Matka 2.leté holčičky byla odsouzena na 20.let za to , že věděla , že její manžel- otec dcery je alkoholik schopný všeho a žila s ním . On dítě zabil. Žena dostala trest za to, že jí tím kolikrát vyhrožoval a ona s ním stále zůstala a dceru neochránila…

Asi nemusím připomínat ten s kočkou usušenou v mikrovlnce a milionovém odškodnění.

Velbloud

To střílení je zejména kvůli méně přispůsobivým občanům z oblastí afriky, kteří dělají největší procento v kriminalitě a vraždách. Jinak k případu – Nějak se mi tomu ani nechce věřit. Bůhví, co je na tom pravdy. Stařenka by do těch tří měsíců stejně asi zemřela stářím.