aramah

Co na to říkáte?

Romské děti mají přednost.
Školky musí přednostně přijímat děti ze sociálně slbých rodin.Matky se bouří je to diskriminace!
Jsme zaměstnané a děti nám nechtějí umístit v MŠ.

Nejlepší odpověď
Drap

Obrácený rasismus. Cigáňata se berou , i když cigánka zaměstnána neni. Co jsme taky mohli čekat, když pioslední léta volíme takovéto vlády ?

Další odpovědi
štamgast

Už jsem tohle slyšel a řeknu na to tohle: píp píp píp píp píp!

anonym

Obraťte se na Michala Kocába. Určitě najde nediskriminační řešení.

hanny 2

No comment!

terry

Z toho vyplývá otázka, jak je to vlastně s tím rasismem.
Proč se obecně předpokládá, že to je vždy namířeno proti tmavým spoluobčanům.
Čím dál častěji to je namířeno proti bílým spoluobčanům.

iceT

Romské děti musí chodit do školky,aby se jejich matky mohly věnovat nějaké jiné bohulibé činnosti,když už tedy nechodí do zaměstnání…na rozdíl od jiných,kteří tu práci potřebují,a od toho se odvíjí potřeba umístit děti do školky.

Bože,co je to zase za výmysl…

mosoj

Zeptejte se na radnici. Zde se o tom rozhoduje.

Podobné to je když se přijímají přednostně děti zaměstnaných matek a aby mohla být matka zaměstnaná potřebuje umístit děcko do školky. O těchto přednostech ale rozhoduje rada a zastupitelstvo místní radnice.

Damiana

Když jsem kdysi četla tento článek, také jsem si uvědomila, že už v této zemi jsem snad na nevítané návštěvě. Stejná práva s povinnosti pro všechny ano, ale tohle je demokracie postavená na hlavu a rasismus par excelence! Sprostota a výsměch.
http://www.aha­online.cz/cla­nek/musite-vedet/65314/malo-mist-ve-skolkach-romske-deti-budou-mit-prednost.html