Stříbrný

Co na to říkáte?

Potkal jsem se se ženou, která dělá něco jako ošetřovatelku. Ve svém zaměstnání si vytipuje staré nemocné lidi, kteří nikoho nemají, nebo mají příbuzenstvo, které se o ně nezajímá. Dotyčná se o starého člověka pár měsíců před smrtí "jako" slušně stará a pak před smrtí si od něj nechá darovat nemovitosti. Nemovitosti posléze prodá a jede se na další typ. Je to podnikání nebo to lze nazvat i jinak?
Problém nastává pokud na příslušné nemovitosti má podíl ještě někdo jiný. To se potom ze slušné osůbky stává dračice, která by chtěla vše.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Klasická prasárna, ale nic nového pod sluncem.

Další odpovědi:

Zlatý

no comment- na to bych neměla žaludek

Pokročilý

Když příbuzní zradí, cizí "pomohou", že... Je to to samé jako: Jsem mladá a "krásná", tak si vezmu starého milionáře, nebo ještě lépe miliardáře, že... Chudáci lidé jsou vděčni za trochu projevené lásky, která vůbec není skutečná. Oni zemřou šťastní, ale co ten člověk co na nich takhle zbohatl. Ani jednou nemá špatné svědomí?

Zlatý

Je to klasický, stále narůstající hyenismus-----bohužel

Vsechno se ji vrati ... jenze to nekdy dlooouho trva. Ale vrati. -iv-

Stříbrný

No, těch příležitostí asi nebude zas tolik a konkurence nespí na vavřínech. ačkoli tento způsob podnikání neschvaluji, můžete mně říct co se stane s majetkem (nemovitost, úspory, pozemek...) který zůstane po zemřelé staré osobě bez rodiny a příbuzenstva ? ano, všechno spolkne nenažraný český stát. to už je lepší ať z toho má prospěch někdo jiný i když cizí. to je můj názor.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.