mosoj

Co na to říct ?

Dá se nebýt sprostý ?
http://www.no­vinky.cz/krimi/243916-po-narazu-do-stromu-dva-mrtvi-tezce-zraneny-letel-z-auta-20-metru.html
Doplňuji:
Má svobodu tak se rozhodl sám. Problém je že na té silnici nejsou jenom stromy ale i ostatní řidičí třeba s dětmi.
Způsob deformace auta naznačuje že v autě jel přinejmenším magor. Prase by tak nejelo.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Před chvíli jsem to četla- je to strašné -zbytečně zmařené životy .
Ten řidič musel jet jako prase./slušně řečeno/

Další odpovědi
Drap

Pokud nevyzrálí řidiči usednou za volant sportovního vozu, tak je samozřejmě pravděpodobnost takovýchto následků poměrně vysoká.Řešení ale zůstává na zákonodárcích a stavu našich silnic.

Deli

Je to každého zodpovědnost – a bohužel zde chyběla. Strašlivé je to pro pasažéry, každý si přeci sedá k někomu do auta s tím, že ho doveze bezpečně. A děsivé je to pro rodiny těch mladých…

staryforTin

Nic. Ten strom za to nemůže.