akcul

Co na těžké akné?

Odpovědi
marci1

Pokud se jedná o těžké akné, pak doporučuji návštěvu kožního lékaře. Při lehčím průběhu je možné použít zinkovou mast, šalvěj (odvar) a potírat postižená místa.
Omezit kořeněná a tučná jídla, čokoládu.

Hakunamatata

Rozhodně nedoporučuji návštěvu kožního, protože stejně doporučí antibiotika či kortikoidy. Jíst zdravě a čistit si tělo. Mohu doporučit literaturu.

lota

Souhlasím, začít uvnitř, detoxikací, dát si do pořádku střeva. Nepřehánět to se syntetickými přípravky, čistit, ale rozumně.