Avatar uživatele
anonym

Co na své domácí tiskárně nejčastěji tisknete?

Nemyslím věci do práce či k podnikání. Myslím věci vaší osobní potřeby

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4601 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Nic,jelikož a protože tiskárnu nemám,zatím jsem se k ní nedopracovala,a myslím,že ji stejně potřebovat zřejmě nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Přes rok všechno možné,hlavně pro známé,a klub důchodců.Teď připravuji tisk kalendáře 2012,a silvestrovské PFky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kenyrts

Já ji nejvíce využívám pro mou paní na vytisknutí různých receptů,protože ona hrozně ráda experimentuje a zkouší neustále něco nového.No a jinak na kopie různých zpráv od lékaře,dokladů, at­d.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Věci k podnikání a občas něco pro sebe, ale velmi málo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

velmi málo, šetříme životní prostředí (papír) a drahé náplně, funguje však jako scanner (*.jpg, *.pdf) a čtečka SD karet z foťáku. našel jsem ji vyhozenou, jenom utřel prach a sehnal vhodný ovládač

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Kromě věcí do školy (seminárky, studijní texty) a do práce (nákresy, zprávy) asi hlavně listingy ke keškám a kytarový tabelatury.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

letenky.
fotky.
a občas nějakou pěknou architekturu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Etikety na moje pečené čaje, podklady pro referáty pro dceru do školy a když se chystám někam dál, tak mapy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Občas něco pro paní domácí – vývěsky, oznámení nebo upozornění do baráku, která stejně nikdo nečte a už vůbec se jimi neřídí, protože většinu obyvatel tvoří jinostranci.

Nejvíc pro vlastní potřebu fotky (na papíře to má přecijen jiné kouzlo, než hromadné civění na displej čehokoli).
Různé koláže, přáníčka, novoročenky, občas kopie některých dokladů, např. paragonů vytvořených sublimačním tiskem, které jen zcela výjimečně vydrží čitelné aspoň po dobu, než uplyne záruční lhůta.
Jinak používám z „multifunkce“ zejména skener.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek