KateBeckett

Co na spravení nehtového lůžka?

Měla jsem bradavici na prstě, kterou už jsem si sama ošetřila, takže je skoro pryč. Ale nevím co mám dělat, s nehtovým lůžkem. Nemám ho k nehtu jakoby „přilípnuté“ jako to je normálně na prstech. Nevím, jestli mi kůžička kolem nehtu k tomu prostě znova přiroste, a nebo se to dá nějak léčit a urychlit? Děkuji moc.

Odpovědi
ahold

Koupej si prst několikrát denně v odvaru Řepíku lékařského. Koupíš v lékárně. Může se použít opakovaně (nemusíš vylévat po každém použití).