paja988

Co na sebe na rande, když budu dělat křena? Co to znamená? Bude sex?

Ahoj, holka, která se mi líbí, mi pozvala na rande, mám z toho radost. Říkala, že budu dělat křena, myslím, že je to něco se sexem. Co na sebe, abych jí byl sexy?

Nejlepší odpověď
Awe

Sex pravděpodobně bude…Ale ty si budeš muset pomoct sám :D

Další odpovědi
anonym

Jako „křen“ si pravděpodobně sexu neužiješ – budeš třetím do páru (nebo jinak – pátým kolem u vozu)…
;-D
Takže si na sebe vezmi cokoli a do kapsy přidej placatici vysokooktanového nápoje.

iceT

Radši na to rande ani nechoď,pokud máš dělat křena.
Dělat křena znamená dělat společnost páru jiných lidí,kteří na to rande jdou ve skutečnosti spolu a nechtějí aby spolu viděni sami,třeba kvůli rodičům.

marci1

„Dělat křena“ znamená, že oni budou dva a Ty ten třetí, většinou proto, aby to nevypadalo jako rande dvou lidí.

Beer4Real

Myslím že je to něco se sexem :DDDDDDDDDDD
Chytrý kluk :D
Sem se smíchy málem po..... :D

CSI MIAMI

no to bych ti neradil dělat křena na rande víš co to vůbec znamená? znamená to že ta holka tě podvádí s jiným v tvé přítomnosti