le*randic

Co na sebe na rande (chlap)?

Zdar,
co si mám vzít na sebe jako 13 letej klučina na rande? :) (je to dneska 20:00, kdybyste se někdo chtěli ptát, a ne, zimu tu nemáme :D)
Doplňuji:
NECHCI montérky a podobný sračky… a triko+rifle mi neraďte, chci to výjimečný :)

Odpovědi
iceT

a co bys sis chtěl oblíct jako 13letý kluk?mě se líbí kluci v riflích s tričkem a k tomu třeba ležérní sako,ono večer stejně bude zima.
pokud bys měl doma oblek,tak si myslím,že v něm bude vypadat přinejmenším divně.ale dle mého názoru by sis měl oblíct to,v čem se sám sám cítíš pohodlně,protože pokud ti na rande nebudeš cítit pohodlně,tak se ti celé rande moc nevydaří,budeš nervózní.

CrazyTomCZ

Holínky, Trenky, Monterky a do ruky motyku :DD
Doplňuji:
Tak běž nahej a vem si kondom..noc bude divoká:DD

Drap

Když tedy nechceš běžné obleřčení jako triko a rifle , budeš nucen vzít si třeba frak.

le*randic

NE, frak ani nahotu ne -.-

ptáč

to jsou odpovědi jak z chatu. Měli by vrátit body které jim někdo naklepal. Tak když oblek, tak na místo košile značkové triko. Záleží také na botech. K tomu budou vhodné vycházkové, kdo ví jestli ještě vůbec existují, časy se mění. Kdybych měl tu možnost, obleču se príma, ne jako bych šel do práce – tenisky Nike a rifle, to ne. …zimu tu nemáme .. ráno ale mrzlo tak nemachruj. Sako můžeš nést v ruce a případně jím přikrýt svou zmrzlou přítelkyni.

iceT

nono,už vidím 13letýho kluka ve vycházkových botách,to snad leda kdyby měl jít na pohřeb,to by se vycházkové lakýrky hodily…a do divadla asi taky nejde,nýbrž na rande