Avatar uživatele
Vojtěch

Co na promrzlé Varhaníkovy ruce?

Ahoj, mám kamarádku varhanici a dnes si mi postěžovala, jak mívá při hraní promrzlé ruce. Neměl by někdo nějaký dobrý nápad co s tím provést?
Doplňuji:
V rukavicích se hrát nedá, potřebuje mít v rukou cit. Snad jen bezprsté rukavice. Kostel, ve kterém hraje, bohužel vytápěný není. Napadly mě též ty chemické ohřívací pytlíky, kterými by se mohla zahřát v přestávkách. Ale ještě zkouším, jestli někdo neví o něčem ještě lepším :) Díky!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, Pájo před 4451 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Na prokrvení a zahřátí je výborný jalovcový krém. Opět od JUSTU. Je to snad to jediné, co kromě rukavic bude fungovat. Ovšem ne půl dne. Nejintenzivněji krém hřeje podle citlivosti půl hodiny až hodinu. Taky ale může zahřát jeho cena, protože stával cca 350,– Kč. Dnes bych to typovala tak na 4 stovky. Je kvalitní a stačí ho jenom nepatrné množství, takže o to déle vydrží.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
megahit

třeba by pomohly cyklistické rukavice, nebo spíše tedy jejich obdoba v pletené podobě (rukavice s ustřihnutými prsty). Kamarádka je používá při focení, ruka je v teple a trochu to tak pomůže i před mrznutím prstů

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Na prohřátí postačí přiložit ruce na plastovou rychlovarnou konvici.

(pro hnidopichy: samozřejmě že v konvici musí být horká voda)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Vyhřívané rukavice motorkáře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Počkej, snad hraje v kostele, kde je nad nulou, ne? A co takhle si je před tím opláchnout teplou vodou nebo použít rukavice (i když to by se jí asi špatně mačkaly klávesy)?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek