Katusa

Co na oslavu 6O. narozenin přítelovy tety?

Nechci nic drahého, sladkost ne, neb trpí na zvýšený cholesterol, nikdy jsem u nich nebyla, proto nevím v jakém stylu mají domácnost, abych jí koupila nějakou dekoraci…s prázdnou přijít nemůžeme a ani nechceme, nějaký návrh, co by tak mohlo potěšit dámu v tomto věku?

Odpovědi
dusand

bílé víno nic nezkazí.

bolak

Záleží na tom jak moc jí máte rádi a jak moc chceš udělat dojem.
Cholesterol necholesterol, koupil bych ji flašku.
Je to oblíbená teta?
Jestli jo, tak bych vybral nějakou zatraceně drahou.
A jestli ne, tak není potřeba nic nosit, stačí že přítel přijde s Kaťušou…