Pokročilý

Co na mykozu?

Dobrý den, bohužel při svém zaměstnání musím trávit v prac.obuvi(skoro jako kanady) i 15hod.denně..a teď mám problém s mykozou mezi prsty.svědí to a pálí:( už jsem na to zkoušela clotrimazol i canesten ale nic moc to nezabralo a já nemám čas si to mazat 3x denně:( prosím poraďte něco účinného a spíše na volný prodej protože netuším kdy bych se trhla k doktorovi...děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kupte si Lamisil,ten se maže jen 1x denně a je opravdu účinný.

Další odpovědi:

Zlatý

Správně zvolený lék bychom měli doplnit o tyto preventivní zásady:

• Je třeba zaměřit se na obuv! Noste pokud možno vzdušné otevřené boty, pokud je to možné, tak i v zaměstnání.

• Obuv během dne střídejte (rozlišujte obuv vycházkovou, pracovní, pro volný čas).

• Pokud máte uzavřené boty, volte do nich bavlněné ponožky (samozřejmě pokud je to možné, ke kostýmku a punčochám to asi nepůjde) a měňte je alespoň jednou denně.

• Zpocenou obuv nechte pořádně vyschnout.

• Udržujte nohy v suchu – v případě potřeby používejte přípravky zabraňující pocení.

• Pro návštěvy koupališť, bazénů a společných sprch ve fitness centru se vybavte gumovými žabkami.

• Během léčby desinfikujte textilie, které jsou v kontaktu s postiženou kůží – vhodný je např. roztok bílého Ajatínu. Pokud je to možné, textilie vyvařte.

• Pokud vás mykóza sužuje dlouhodobě, je nezbytná konzultace s dermatologem.

Lamisil 1x. 1 x namazat a dost!

Lamisil 1x, kožní roztok 1% - lék k jednorázovému kožnímu podání. Obsahuje terbinafin. Pečlivě čtěte příbalový leták!

Zdroj: http://zena-in.cz/clanek/mykoz a-nohou-uz-zadne-zdlouhave-maz ani/kategorie/zdravi

Zlatý

Čas zajít k doktorovi si najdeš, až nebudeš moci chodit.
Jestliže jsi neustále zaneprázdněna závoděním, přivolej si závodního doktora, snad bude stačit tvému jistě ďábelskému tempu.

Bronzový

Určite navštivte lékaře! Já jsem ve školce jako maličká chytila na nohy plíseň v bazénu.. A ani když jsem celá léta chodila na kožní, dostávala jsem různé mastičky (Bylo to tak hrozné, že mi, hlavně v létě, praskala kůže na nohou do masa a já nemohla chodit.) a moje problémy nezmizeli, styděla jsem se chodit v sandálkách.... Jezdila jsem na ozdravné pobyty k moři a nebylo to nic platné... Pak mi to nějak samovolně odeznělo pořádně až v dospělosti.... Takže určitě nic neléčit sama, protože někdy jsou i lékaři bezmocní...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.