rote.rosen

Co na menstruační bolesti?

…na algifen už mám silnou averzi…sice zabíral ale už ho do sebe zkratka „nenacpu“…slabsi, volne prodejne prasky nebo kapky co jsem zatim zkousela taky nepomahaji…mate nekdo nejaky typ?…klidne i prasky na predpis. (Je me 15)

Nejlepší odpověď
Makina

Pokud máš takto silné bolestí, bylo by možná vhodné vyhledat odborníka, který by Ti poradil a předepsal správné léky. Jinak hodně pomáhá Ibalgin, teplo na bříško, takže do gumovky dát horkou vodu a držet na břiše. Někdy pomáhá horká sprcha. A bolest by neměla být delší než první dva dny!!!

Další odpovědi
Damiana

Pomáhá teplo na břicho (termoláhev) a odvar z mateřídoušky – vypít po malých doušcích. Křeče uvolňuje i hořčík. Já na prášky zkrátka nevěřím.

iwetax

Nalgesin S – zázračný to lék http://www.doc­simon.cz/zbozi/nal­gesin-s-tbl-10x-275mg

Působí i na bolest při zánětu močového měchýře 🙂

BELA81

Panadol extra rapide,je i ženský čaj na menstruační bolesti.Kdysi mi známi doporučili panáka pálenky ale to jsem nevyzkoušela.

Lékárna

Pěkný den,volně prodejných analgetik je celá řady.Jde o to vyzkoušet pro vás vhodné.Nejčastěji doporučujeme ibuprofeny od různých výrobců,řada pacientek si pochvaluje Nalgesin-S.

Zdroj: http://www.le­karnavlipkach­.cz/kategorie/bo­lest-46