Elile

Co na lupy?

Když už ani šampony nepomáhají?
Doplňuji:
Venkovan: Asi jste nesprávně pochopil, myslela jsem lupy ve vlasech, ale děkuji za odpověď :D

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud tě to opravdu zajímá, nemělo by pro tebe být problém si projít už 47 odkazů na téže téma, rač nahlédnout – viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=lupy

Další odpovědi
anonym

Dal jsem kdysi dohromady tuto pdf sbírku léčivých bylin, (z důvěryhodných zdrojů) a věřim že tobě nebo někomu jinému zde může být užitečná. Tady je:
http://db.tt/fmu5DMcw
Na lupy se používají bylinky – Lípa srdčitá, Levandule lékařská nebo Lichořeřišnice větší.
Pokud je to spojené i se svěděním hlavy, tak pomáhá heřmánek. Po umytí vlasů hlavu opláchnout silnějším odvarem (2 sáčky do hrnku) a trochu vmasírovat do položku.
Doplňuji:
V odkazu úplně nahoře klikni na „download“.

venkovan

Šampóny fakt moc dobré nejsou. nechávají takový film. Já tedy lupy nosil do optiky kde mi je vyčistili. A teď už máme hobby ultrazvukové čištění doma.