Hakunamatata

Co na lidech smrdí?

Potkám-li bezdomovce a smrdí, čím konkrétně smrdí? Jestli nemytim, tak ze které části jeho těla to vychází? Jak dlouho je třeba se nemyt, aby člověk takto smrděl?

Nejlepší odpověď
Reezo

celej smrdí, protože se mu na kůži a všude po celém těle vytvoří povlak z bordelu + potu. V tomto povlaku si libují bakterie no a jak mi, tak i bakterie to papají a vydávají potom zápach. Pokud máš zájem o to, zjistit v jakých partiích nejvíce zapáchá, tak požádej nějakého bezdomovce, zda by jsi si ho nemohla celého očuchat.

Já osobně potkal v zimě bezdomovce v bance u bankomatu. Začali mi slzet oči a ten smrad mě málem položil… Rychle jsem si vybral a utekl jsem jinak bych se sesipal. Při útěku jsem zaslech, že se mi omluvil. ten smrad jsem cítil ještě několik hodin potom. nevím po čem přesně tak zapáchal, ale bylo to to nejhorší co jsem kdy cítil. Zlatý spocený dělníci v autobuse :D

Další odpovědi
Jsemtady

Hlavne to delaji schvalne. Cim vic pachnou a vypadaji hur, tim vic vyzebraji. Mohli by se o sebe starat lepe, ale to by tolik nedostali. Jinak je zname ze kdyz v nejakem smradu zijes, tak ho pak necitis. Jako kdyz se vykoupes a cuchnes si k tricku ktere jsi pred tim necitila.
No samo je to pot, spina a prach ze zeme, bakterie, vypoceny alkohol. Po nejakem jidle pot pry vic smrdi napr. po vajickach.

anonym

Tělo má přirozený kyselý „obal“, který se naopak přespřílišnou hygienou narušuje a potom člověk má tendenci paradoxně páchnout hůř. Na bezdomovcích je nejvíc cítit neidentifikovatelná zatuchlina z nepraného ošacení.
Tím nechci říct, že nepáchne nemyté tělo.
Čím hůře se špindírové stravují, tím horší je zápach. Do toho se přidávají cigarety a alkohol a z toho je potom tak nechutný odér, že ho nevyřeší ani kramlík na nose.
Dávám si ovšem pozor i na sedání si v prostředcích hromadné dopravy. Kdysi jsem to ještě nevěděla a prostě jsem si sedla na sedadlo po chlapovi v umaštěných špinavých kalhotách. Jela jsem tehdy k rodičům jen pár kilometrů, ale hned po příjezdu jsem šla prát všechno oblečení. Páchnout močí nemám skutečně zapotřebí, obzvlášť ne po cizí. Od té doby raději postojím, než bych riskovala podobnou zkušenost.

zjentek

to cítíš jeho oděv, často pročůraný a starší zvratky. Nikdy nedosáhneš kýženého výsledku, pokud se budeš třeba na noc převlékat ,) ..jinam na lidech nejvíce smrdí špatný úmysl, věda o tom ještě mnoho neví, ale bacha na smraďochy ,)

redy

Nesmrděj jenom bezdomáči včekárně u doktora smrděl chlap ani mu nebylo divný že už tam sedí sám nebo tady jedna pokladní ta smrdí jako rybyna
a odkad to vychází asi zmista největšího tření fuj