TONICK

Co na klouzavou podlahu?

Zdravím Vás milí přátelé,
chci se zeptat, jestli máte nějaký recept, co mám udělat se sálovou obuví v místnosti, kde jsou parkety a klouže to tam?

Máte na to nějaký fígl? Přesto, že moje sálová obuv je značková, mám značné problémy se stabilitou na podlaze. Pokud víte, co s tím (abych nemusel kupovat novou – trekingovou 😁 obuv), napište mi to prosím.

Budu jedině rád 🙂 Díky, AS

Nejlepší odpověď
Hlada

Tekuté řetězy ve spreji.

Další odpovědi
Děda Louda

V zásadě máš dvě možnosti: vyměnit boty (nemusíš je vyhazovat, třeba ještě poslouží např. v kotelně), nebo vyměnit podlahu, příp. střevíčky používat někde jinde, kde to klouzat nebude. Napříště lépe vybírat. Značka je to poslední, co rozhoduje o kvalitě a vhodnosti použití pro daný účel.