cvrkl

Co na dětech vyzkoušet jako první,z PEDIGU.

Mám na starost kurz pletení z pedigu(budou tam jenom děti)a mě dělá problém co s nimi první udělat.Myslím tím na pevné dno.Díky

Nejlepší odpověď
Lencis

Když jsme byli my poprvé na pedigu tak s námi paní dělala úplně jednoduché ošatky. Pevné dno s dírkami a pak cca tři cm vysoký výplet. Byli tam i děti a zvládali to skoro lépe než já 😁

Paní mezi námi chodila a radila nebo pomáhala u těžších míst (navazování, ukončování atd)

Je to krásný relax 😉

Další odpovědi
kenyrts

(začázečníci): Seznámíte se s pedigem i doplňkovým materiálem na pletení, naučíte se základní opletek, začátek a ukončení pletení..
(náročnější):ná­ročnější práce s pedigem, naučíme se plést výrobky s vyplétaným dnem…

LuciJe

Docela jednoduché jsou proplétané ornamenty na zeď.