panenka

Co na bolesti nohou

Dobrý večer předevčírem i včera jsem se dost nachodila a ted mě hrozně bolí nohy můžete mě prosím poradit co mě pomůže děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Toto vždy pomůže:
http://www.mo­da.cz/e/sites/www­.moda.cz/Auto­ri/BarbaraDras­narova/2008/2008­0715_Jak_Si_Vy­kouzlit_Perfek­tni_Pedikura_Do­ma/images/Pedi­kura_01.jpg

Další odpovědi
dagry

Panenko ty neznáš Koňskou mast? Chudák Bohdalová se tak v reklamě snaží o její propagaci a tebe to nějak minulo !!! No je toto možné ???

ten který je

Mám vyzkoušeno panenko do lavoru dát Rochovu sůl,která se sežene v lékárně.V lavoru musí být teplá voda.Potom si nohy promaž Alpou krémem a nohy si dej na stůl at se odkrvý.

SajmonModer

Já bych si napustil horkou vanu a pak si nohy něčím namazal.

tom004

Vždy mi pomůže umýt nohy teplou vodou a mýdlem,opláchnou­t,na chvilku je ponořím do studené vody,dobře otřu,navleču silné,ale měkké ponožky,sednu do křesla,nohy na stolek a po pár minutách je po bolesti.

BEAES

Asi už je po bolesti,večer jsem tu nebyla. Příště popros manžela o masáž nohou, je příjemná a určitě Ti nohy přestanou bolet a ještě se pobavíte.

panenka

určitě zkusím děkuji ti za radu.

panenka

Neznám dagry bohužel ted jak mám práci televizi skoro vůbec nevidím .Ale díky za radu na tu reklamu se určitě podívám

dagry

Klidně si ji v lékárně kup, nic se neboj. Není z koně… ale má koňskou sílu 😁 Mj. mám doma všechny 3 a opravdu jsou dobré (chladivá, hřejivá a forte).