Avatar uživatele
OuSí

Co na bolest kolen?

Ahoj je mi 14. Při Fyzické namaze (trénink) mě bolí kolena… bolí mě pak i po fyzické námaze… nikdy dřív mě neboleli ,až teď… Osobně si myslím že to bude tím že začínám teď docela rychle růst… Nevíte co na to pomáhá…??? Dík za všechny rady :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym před 5021 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tento problém měl můj starší syn skutečně způsobený tím,že začal hrozně rychle růst. Nechtěl baštit chrupavky,šlachy apod,takže mu chyběl kolagen,dále by to chtělo,kromě kolagenu, taky vápník a hořčík a možná i další vitamíny.
Doplňuji:
popelko dík za bodík,ale chtěla jsem ještě v rychlosti připsat,aby si dal pozor a pokud by měl pocit,že mu i rychle nabývá svalová hmota,případně objem na rukou,nebo kdekoliv jinde,ať se nestydí a maže si to. Jinak se může stát,že mu např. popraskají bicepsy a to nevypadá hezky…mladýmu se to stalo,jelikož se styděl mi to říct,nevěděl z čeho to má,tak až když bylo pozdě se svěřil…mažem,ma­žem,ale jizvy(strie) už zůstanou.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

skús si dobre premasírovať nohy. Od stehna po špičky prstov, aj chodidlá. Takáto masáž po tréningu spolu s osprchovaním nôh studenou vodou pomáha

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Záleží také na tom, jaká to je bolest. zda spíše píchá nebo třeba tlačí apod.
Z rychlého růstu + námahy by to být mohlo. ale více by spíš poradil odborný lékař.
Obecně bych ti doporučila Glukosamin HCL a Omega 3. (Raději zkontroluj složení, zejména u Glukosaminu záleží na výši obsahu glukosaminu, je rozdíl jestli je obsah 62% nebo 83%).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Koňskou mast-prohřívací:ma­sírovat kolena a potom překrýt igelitem a být asi 40min v klidu. Po čase opakovat.Masáž by měl provádět někdo starší.Pokud není,tak si kolena jen namaž a mast pořádně rozetři i do kolení jamky,tedy pod koleno.Mast je poměrně drahá!Sděl mi na e-mail jak si vedeš!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ABdenis

My máme bylinný přípravek, který velice dobře bolest zklidní. Ok Beta plus. V případě zájmu mě můžete kontaktovat pro další info.
ABdenis.@email.cz

před 4994 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví