dgfdgf

co myslíte že v pulp fiction maj vincent a jules v tom kufru?

Nejlepší odpověď
dejavu

Tarantino na ten dotaz (protože samozřejmě se ho na to každý ptal) odpověděl, že v tom kufru je zlatý oblek Elvise Presleyho.

Další odpovědi
klumprt

Já jsem si vždycky myslel, že zlato. Ale svítí to dost nepřirozeně, tak to mohla být taky nějaká vzácná svítilna 🙂

zjentek

můžou to bejt i takový ty tyčinky, co se válej všude po Springfíldu, vždycky když Houmr končí šichtu v elektrárně