otaznik007

Co myslíte, že se stane na konci roku 2012?

Nejlepší odpověď
akvidzerp

no měl by bejt silvestr a já se naliju:)…pokud nebude konec světa

Další odpovědi
Damiana

Coby, přehoupne se v rok 2013…

marťa382

Bude 31.12.2012 :D

johana 56

Ach jo,zas mi bude o rok víc.

briketka10

to se oslaví to se oslaví 😁

Hlada

Nic mě nenapadá. Že by se už mělo rozpadnout EU?

hanulka11

co by… budou vánoce ,silvestr a pak přijde rok 2013

pusinka50

Nastane přepolování země, vysoká sluneční aktivita a erupce způsobí zborcení počítačových a všech ostatních sítí, přijde ohromná vlna tsunami a zalije všechny nížiny a velká zemětřesení po celém světě posunou zemské desky a svět se propadne ve žhavé lávě a zbytek v důsledku snížení teplot na minus 80 stupňů zmrzne – a prý přežijí jen nezničitelní soudruzi Kalousek, Schwarzenberg, noví šéfové nových Penzijních fondů a ředitel ČEZU a budou hrozně litovat, že neuspíšili reformy, aby si stihli pořádně užít nakradených peněz

anonym

Myslíte ono prorokované datum 22.12.2012? Tak to bude spěch a předvánoční shon. Potom přijdou vánoce, pár dnů volna, Silvestr a rok 2013. A co se má tak asi stát? Protože tímto datem končí mayský kalendář, nebude to ještě konec planety Země a lidstva. A co si o tom myslím? Tak to si vážně raději nepřejte vědět.

Reuef

cekam premistneni zemskych polu byla by to celkem zajimava podivana

pizlicka

vsichni se budou pripravovat na zdrazovani a budou reptat,jako kazdy rok ke konci.pokud ovsem neprijde neco noveho,necekaneho.

krum

Začne nějaká nová éra.