zjentek

Co myslíte, že je skutečným zdrojem inovace?

Doplňuji:
..mohla by to bejt třeba náhoda?

Nejlepší odpověď
fcoop

Cynik by řekl :Závist".
Třeba:„Soused Fanda si vylepšil kolečko,ve kterém vozí hnůj,v tom by byl čert,abych ho netrumfl“.

Idealista:" Pramení to z nezkrotné povahy lidské duše,stále otevřené podnětům a dychtící objevovat stále nové a nové věci".

Bude to někde uprostřed....­.....prostě – člověk je věčně nespokojený koumák.

Další odpovědi
anonym

Náhoda ne…
😉
Podle mne je výrazným a věčným důvodem k inovaci lenost…
😉
Proč se ´dřít´, když stačí myslet??

ivzez

Souhlasím s Mowlou: Lenost.
A snaha ulehčit/zjednodušit si práci.

anonym

2× rozumní nejsme náhodou (homo sapiens sapiens), přesto všechny velké věci byly většinou objeveny náhodou/omylem… Ovšem jak píši – člověk moudrý, je člověk moudrý, jako lvi loví, býložravci zdrhají,…

fcoop

Náhoda? Jedině snad v řešení „něčeho“.

Když se někdo rozhodne něco vylepšit,je v tom už úmysl.

ZawyCZ

hovno

Jsi na nejlepší cestě něco inovovat. Až inovuješ to svoje,poděl se o výsledek.

zjentek

mowla, to snad ne? To vezmu až ve fázi, kdy už budeme myslí hejbat předměty ..do tý doby se netajím tím, že intelektuál je pro mě línej bič ..jako že lejzy :o

anonym

No, já nevím – kdo vymyslel kolo? – ten, kdo byl línej náklad(y) nosit…
😉
Mimochodem – uvědom si, že většinou byli/jsou vynálezci muži – jsou prostě líní makat, rádi ale přemýšlejí… Třeba u piva… Jako já…
😉