Mousinek

Co myslíte že by nám mohli mimozemštané nabídnout?

snad né lepší zbraně? co byste po nich chtěli? já nejspíš léky na všechno

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A co bychom jim mohli nabídnout my?
Já si myslím, že pokud by to byla vyspělejší civilizace, tak by od nás nic nechtěla, otázkou zůstává, zda by nám ona něco chtěla dát.

Další odpovědi
stana73

Jestli už oni tady nebyli a zase rychle neodfrčeli a nejspíš sbíraji odvahu,aby se sem vrátili

Jahoda

Zadarmo nám udělají kruhy v obilí a ostatní nad tím budou dlouho přemýšlet :DD Tudíž některé vlastně i zaměstnají :D

iceT

Podle toho jestli by byli jako E.T. nebo jako Aliens…

mosoj

Jasně že tady již byli a občas Zem navštíví. Země jim slouží pro odložení neposlušných mimozemšťanů.

Terryle

Jediný, o co bych stála, by bylo něco tak idealistickýho jako moudrost nebo poučení – ukázat lidstvu, že takhle to nejde dál. Jenže těžce pochybuju, že by se jiné civilizaci chtělo dělat nám spasitele, navíc s nejistým účinkem, protože my lidi jsme idioti a to dost možná nepoučitelní.
Radši ať zůstanou tam, kde jsou, pokud jsou. Je tak líp všem.

poa.li

Naučit toleranci. Ukázat jak nezkaleně vnímat skutečnost. Zlato bych nechtěl..

asasin66

Mimozemštané už tady dávno jsou a s nimi přišel i Nečas:D