tesss88

Co myslíte,že by 25letý muž viděl rád pod stromečkem?

Potrebuji dokoupit nejake darky,tak se ptam hlavne chlapu co je zarucene potesi,treba myslim ze takova kosmetika nebo parfem neurazi,ale ani nenadchne a o obleceni nemluvim.chce to neco originalniho,ma nekdo nejaky napad?:)

Odpovědi
hanulka11

Pěkný kožený pásek jistě udělá radost. Nebo kožená peněženka a v ní nějaká korunka ,aby se v ní peníze držely.
Zajímavá kniha myslím,že nikoho neurazí.
Nebo CD s písničkami jeho oblíbenců.

Těžko radit neznáme jeho zájmy-to jsou jen neutrální rady.

quentos

mně je taky tak nějak (27) a nejvíc obvykle potěší kniha nebo cédéčko, ale třeba není čtenářsky nebo posluchačsky založen; těžko generalizovat, když ho člověk osobně nezná

anonym

Kolečkové brusle.

Zdroj: http://nahraj­.to/f/El.gif

dudu

Kvalitní voda po holení.

poa.li

Pocitacova hra..

Terryle

Dobrá knížka, cd… a jestli si rád dá skleničku, tak láhev dobrého vína nebo třeba whisky, v dárkovém balení, třeba i se skleničkama…