Co myslíte že bude jako další elektrický hit? (mám namysle něco jako mobil, tablet atd…)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já myslím, že teď se budou hodně prodávat ty „noťasotablety“ Myslím ten noťas co mu odělám monitor a mám z něj tablet.
Cena je tam docela příznivá, tak myslím, že to bude jeden z vánočních trháků. Ale první místo pořád nechávám mobilům.

Další odpovědi
martin21000

Holografická místnost!

Quimby

Chceš zpeněžit naše nápady co? :D

cochee

Kdybych to tušil, tak mě možná zaměstnají u Apple jako náhradu za Steve Jobse ;)

mosoj

Elektrické křeslo.

Matthew

Poslední dobou se stává hitem ovládání domácích spotřebičů pomocí chytrých telefonů. Ale k tomu není zapotřebí až tak nic nového. Jen chytrý telefon a pračku, myčku, troubu atd která to podporuje. Upřímně mi to připadá k ničemu. Už vidím jak na světlech někde ťukám do mobilu aby se mi zapla trouba, zatímco dojedu budu mít vyhořelý byt :D