Zvědavý

Co myslíte ? Zas nějaká nová blbost bych řekl.

http://www.men­fitnessnews.com/cz2/

Chtěl bych mít vyjádření přímo od těch lidí – ale ne poté co za lhaní dostali zaplaceno

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Lol větší blbost sem nikdy nečetl :D
sám posiluji, tak vím že bez fyzické námahy ti žádný prášek nepomůže za měsíc zhubnout a ještě zároveň při tom nabrat svaly.
To je tak stupidní až z toho bečím

Další odpovědi
Drap

Žádná blbost. Normální reklama jako celá řada dalších, kterým jde jen o prodej , tak se nám snaží namluvit všelijaké nesmysly. Takto to zkrátka fungovat nemůže

martin21000

Stačilo mi vidět, že ho užíval herec z filmu 300. O jejich tréninku jsem kdysi četl, že byli pod kontrolou profesionálních trenérů, kde museli kvůli roli nabrat svaly během strašně krátké chvíle (něco okolo měsíce až tří). A pochybuji že užívali tento produkt.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rM8GLp1ba­Uc

marci1

Takových trapných reklam je plný net. Já jsem už myslela, že takovýmto „reklamám“ na vydělávání peněz prodejcům nikdo nevěří. Je to smutné. ☹