Monny

Co myslíte?Sníží se u nás porodnost,když se udělali takové škrty v sociální oblasti?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jsem o tom přesvědčena a myslím, že to bude tak velké snížení, že už pak doopravdy nebude na důchody, protože nebude nikdo, kdo by na ně vydělával.
Ty rodiče, kteří pochybovali o tom, zda mít dítě, či nemít, se rozhodnou pro druhou variantu. Už dnes je těžké dítě uživit a co teprve po změně.
Doplňuji:
to ten který je, tak teď jste mně vážně pobavil, přiznám se, že se směji od ucha k uchu,,díky, takhle jsem se už dlouho nepobavila,,

Další odpovědi
ten který je

Já bych to neviděl tak negativně jako např.kropítko­.V této zemi bude vždy určitá skupina spoluobčanů,která bude mít mnoho a mnoho dětí at se děje co se děje.No a až vyrostou tak budou pilně pracovat,odvádět daně a udržovat chod tohoto státu.Nebo se mýlím?

anonym

U nás ano, ale u nich ne.

Zdroj: http://files.ky­vacipes.webno­de.cz/200000031-82aa083a34/tma.jpg