annas

Co myslíte, platí myšlenka, která je uvedena v citátu?

Wieslaw Brudziňski – Napravovat staré chyby stojí často více síly, než dělat nové…

Nejlepší odpověď
anonym

ano platí stará křivda se víc prohlubuje a čím déle trvá tím jsou účastníci zatvrzelejší a těžce se pak hledá náprava

Další odpovědi
vagra

Že v životě napravování starých chyb opravdu stojí hodně úsilí,vím z vlastních zkušeností.
Takže myšlenka citátu platí.

BIGFOOT

Jo,je to pravda a je dobře když se člověk chce napravit k lepšímu , odpustit aby i jemu bylo odpušťeno.BIGFOOT

Zdroj: vlastní zkušenost