Avatar uživatele
annas

Co myslíte, nezacházejí někteří jedinci při svých urážkách a kritikách ostatních příliš daleko?

Umí se vůbec vrátit a omluvit se? Třeba na Odpovědích.

Vložila jsem otázku znova, protože jsem ji omylem uzavřela.
Doplňuji:
Včera jsem byla neoprávněně napadena.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, dudu, vagra, aramah, anonym, hanulka11, anonym před 4916 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Samozřejmě že zacházejí.
Začínám věřit tomu, že si ani neuvědomují, jak hodně svými výroky ubližují.Tady jim v takovém jednání, hodně pomáhá anonymita a úplná absence empatie.
Zapomínají na to,že i v demokracii urážka, zůstává pořád urážkou.
Omluvu za své neomalenosti, pokládají za jednání, které by snížilo jejich „důstojnost“.
Takoví lidé se totiž nikdy, nikomu za nic neomluví, přestože jim někdy dojde, že to přehnali.
Víte proč?
Nejsou toho schopni.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Ano, vážená paní Anno. Ač nerad musím konstatovat, že zacházeli, zacházejí a zacházeti budou.
V dalším se pak zcela ztotožňuji s vyjádřením pana Vargy.

P.S. rozčilovati se pro blbost druhých, znamená mstíti se na svém zdraví!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Neberu za urážku ani toto :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-rikate-na-jednani
A od takového člověka bych ani omluvu nechtěl !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Je to nešvar virtuální komunikace, který vyplívá z anonimity a z toho, že se dotyční v reálném světě asi nikdy nepotkají, takže jdou ohledy, takt a diplomacie stranou. Bohužel tak to je a bude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Zachazeji,neumi si zamest pred vlastnim prahem,nekdo se ani omlouvat neumi.Pro nekoho je asi tezke sklonit hlavu a uznat chybu.
Ale co nadelate,nenadelate nic,bohuzel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Vím,že to není jen zde – je to ubohé co někdo dokáže .....ale svědčí to o jeho inteligenci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

annas, mohl bych napsat dlouhý článek a rozebírat pro i proti jednání každého z nás. Jsme lidi a anonymita dává nám, nebo chcete-li nškterým z nás, silná ramena. Přirovnávám to k malým dětem za plotem, když křičí na ostatní.
Tento styl komunikace je snad na všech poradnách, vebech, diskuzích, vždy se najde někdo kdo se snaží urazit druhého. Dostávám i z jiných poraden občas vynadáno, i sprostě, ale ty zbývající slušná většina a ti kterým jsme pomohl dobrou radou, mi dávají sílu zapomenout na ty zlé. nereaguji na ně a dělám že mi to nevadí.
Přeji Vám, milá annas, abyste zlých lidí poznala co nejméně.

Občas se ale stane, že se situace malinko změní a zjistí se, že ten co nadával to vůbec tak nemyslel, jen se něco špatně pochopí a podobně.
Ne všichni si rozumíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

tu plati krásna veta:
podľa seba súdim teba.
Je to sebaprezentácia dotyčných „urážistov“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Annas znáte můj názor,ti co zbytečně útočí,obvinují,u­ráží a nadávají druhým si většinou sami léčí své pošramocené ego,většinou jsou to jedinci neuznaní společnosti a tak jím nic jiného nezbývá než použít anonymitu a urážet,povzneste se nad těmito lidmi,omluvu nečekejte,tu tito lidé neumí a nejspíš si ani neuvědomují že by se omluvit měli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Určitě zacházejí. Nejsem tady ještě tak dlouho, ale už jsem byla svědkem dvou podobných napadení. Vůbec se mi to nelíbí. Můj názor je, že když se někomu něco nelíbí (ať už je to cokoli), ať si toho nevšímá a neshazuje jednoho uživetele před ostatními.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Setkal jsem se s takovými. Pocházejí z dětí které neustále zuřily a dostávaly všechno co chtěly. V dospělosti se nezměnili. Někteří se vrátili z vězení a jsou stále stejní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Děkuji všem za podporu. Neoprávněná urážka od Bigbít, že mám několik profilů a že se sama boduji, se mě opravdu dotkla.
Nechápu, jak si dotyčná může něco takového dovolit. Navíc, když je tady tak krátkou dobu. Nebo podle sebe soudím tebe?
Máte pravdu, lidé dovedou ubližovat. Zřejmě si všichni představuji, že kolem nich jsou sami podvodníci. Nebo chtějí od sebe odvést pozornost …

před 4916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Mosoji, Vás jsem vůbec neměla na mysli.

před 4916 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek