Co myslíte? Naolejuje-li to Julie,či nenaolejuje-li to Julie?

Jazykolamy – jaký je „nejoblíbenější“?

Nejlepší odpověď
annas

Naše posvíceníčko je ze všech posvíceníček to nejposvícenič­kovatější posvíceníčko.

Šla Prokopka pro Prokopa, pojď Prokope pojíst oukropa.

Další odpovědi
rynek878

všichni měli rukavice,ale já byl z nich nejvyrukavičko­vanější.

anonym

asi nejznámější je třistatřicet stříbrných stříkaček přestříkalo třistatřicet stříbrných střech