Co myslíte,najde se někdo z našich zákonodárců a .....

… a navrhne uzákonit mít „povinnost“ u sebe alkoholtester jako tomu je ve Francii?!

http://www.no­vinky.cz/auto/261706-od-cervna-musi-mit-kazdy-ridic-ve-francii-povinne-alkoholtester.html
Doplňuji:
Tak s toho jsem jelen :http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/moni­tor/Nulova-tolerance-k-alkoholu-uz-neplati-Presto-za-volant-stale-nesmi-196469

Nejlepší odpověď
Drap

V případě že některý výrobce či distributor alkoholtestrů se zná s nějakým poslancem, tak to bude co nevidět.

Další odpovědi
anonym

Otázka má vadu na kráse, neboť zcela ignoruje rozdíl mezi francouzskými a našimi předpisy – oni mají povolené 0,5 promile, u nás je 0, takže není co měřit,
viz Mapel.
Pročež odpověď zní: nemyslím, ale vím, že nikoliv, protože chybí jakýkoliv důvod.
Budeš si muset najít nějakou jinou záminku, jak si kolektivně zanadávat, abys napomohl ventilovat potlačené agrese či vykecat se outsiderům.
Doplňuji:
Při bližším přečtení beztak staršího odkazu, je patrné jen doporučení tolerovat možné zbytky přirozeného alkoholu v těle, tj. do 0,24 promile.
„Nový silniční zákon zrušil tři trestné body za alkohol za volantem, zůstala v něm pokuta. Bude se tolerovat alkohol maximálně do hladiny 0,24 promile. „To je tolerance měřících přístrojů plus hladina, která může být v těle přirozeně, bez toho, že byste se napili,“ řekl deníku MF Dnes toxikolog záchytky nemocnice na Bulovce Jaroslav Zikmund.
Tento limit platí déle než rok. Na pokyn policejního prezidenta nechávali policisté řidiče s touto hladinou bez trestu."

tom004

Třeba také někdo přijde na to,že se nebudou vybírat pokuty,ale budeme mít v autě trezor,kam budeme štěrbinou platit pokutu kterou si sami udělíme. Při cestě domů budeme muset povinně zastavit na policii,kde si obsah trezoru „příslušný příslušník“ vybere.Kontrola je jednoduchá.Kdo bude mít trezor prázdný švindloval a bude na místě pokutován. Na této planetě projde kdejaká hovadina. A čím větší tím snadněji.

Mapel

Doufám, že ne!!! Když nepiji před jízdou, tak k čemu alkoholtestr. Jelikož žijeme v Absurdistiánu, tak možná ano. Hlavně o tom moc nepište, ať se toho nějaký iniciativní bl… nechytne.
Doplňuji:
Ten článek je z května 2011, kdy se uvažovalo o možné toleranci.

cukrar

Dr. Axi, naprosto s Vámi souhlasím.
„Budeš si muset najít nějakou jinou záminku, jak si kolektivně zanadávat“