Mc Merkurion

Co myslíte,mohlo by se to stát i u nás?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/388887-nemecko-vyhosti-dve-romske-rodiny-z-kosova-ktere-se-ani-za-17-let-neintegrovaly.html

Nejlepší odpověď
anonym

Dyškryminácija!

Další odpovědi
gecco

Ale jo, myslím, že časem k tomu dospějeme…
😉
Pokud Evropa společensky ustojí současnou imigrační vlnu, ustojí ji jen kvůli/díky podobným rozhodnutím (a jejich vykonáním)…
Pokud někteří odmítají zodpovědnost za sebe sama, je nutné jim ji vnutit – a nebo se jich zbavit…
😉

scratcher92

Mohlo, ale to by ta „naše“ vláda musela být opravdu naše, ne loutková vedená Hurvínkem jako je teď.

anonym

To netuším,ale kdyby jen přece,nebránil bych jim v odchodu.
Naše vláda je tu chce a dávky jim ráda platí.

Drap

Teoreticky je to možné i u nás. Bohužel, takovéto praxe se asi nedožiji.

ten který je

To je nemyslitelný.Umíte si představit jak by nás Německo kritizovalo jací jsme rasisti a xenofobové? 🙂