Co myslíte,mohla by existovat možnost?

totiž – že se „Goauldi“ pohybují běžně mezi námi?
A nemyslím,že jsem paranoik.
Jsem docela zvědavý na odpovědi,pokud nějaké budou.

Doplňuji:
Goauld – humor. nadsázka.
Ale jedna možnost na otázku:„Proč nepřilétají“?
by MOHLA být:„Protože jsou už dávno tady“.

Nejlepší odpověď
iceT

Myslite jako lide majici v sobe nejakeho parazita?To nevim,ale myslim,ze se mezi nami pohybuji "jini"jedinci,at uz s dvoji tvari,s dvojim zivotem,s roz­dvojenou osobnosti…

Další odpovědi
Honzucha

Já ti odpovím dvěma způsoby. Za prvé jako snílek: Tahle možnost existuje.
A za druhé jako realista: Tahle možnost neexistuje.
Někdy je těžké rozhodnout se čemu chceme věřit a čemu musíme věřit.

nabubindes

Mohla by existovat? Ta možnost tady rozhodně je. Věřím, že každý ve svém životě již nějakého mimozemšťana potkal.

ReHu

>Michal – nedávají o sobě vědět (zatím) a brána je v USA 🙂.

Michal

Je to možné,ale jak o sobě dávají vědět a kde máme hvěznou bránu?