annas

Co myslíte, mají zvířata „morálku“?

Vědci v Coloradu zkoumají, zda si zvířata např. pomáhají v nouzi.

Nejlepší odpověď
nabubindes

ano mají zejména pracovní morálku! když vědci v Coloradu nemají nic jiného na práci a mají na výzkum peníze… a zahrnuli do výzkumu také člověka?

Další odpovědi
led

Zbytočné je to skúmať, stačí sa pozrieť okolo seba. Je sice pravda, že prevláda právo silnejšieho, ale vo svojom rode si navzájom pomáhajú. Dokonca sa ani nepýtajú, čo za to.
Skôr by som sa opýtala: Majú ľudia morálku? Aspoň ako zvieratá? Väčšina sa pýta: čo za to?

vagra

Nemyslím si,že se dá u zvířat mluvit o morálce.
Řekl bych,že některé druhy zvířat,nakonec i hmyzu,si dovedou pomáhat a to velmi účinně.
Možná,že bychom si z nich mohli/někdy/vzít příklad.