Co myslíte,má se Hanulka11 na dovolené dobře,ne-li skvěle ?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Určitě se má skvěle.Je přece v Řecku a tam to miluje!

Další odpovědi
tom004

Musí se mít skvěle,protože ji to všichni přejeme.

anonym

Ta to tam urcite rozjede , ze i Rekove si z ni sednou na pr… 🙂 Kdy prileti ? 🙂 -iv-

led

Určite sa má dobre a aktívne pomáha zlepšiť grécku ekonomiku svojimi peniazmi.
Určite je smutná, že nemá k dispozícii svoju obľúbenú stránku www.odpovedi.cz

žolik

má se určitě velmi dobře,snad až skvěle.jen at jí přeje počasí.

Zdroj: žolík