quentos

Co myslíte, má Panenka předky v Německu?

Viděl bych to přímo na sudetskou Němku podle jednoho neomylného znaku. Všimli jste si?
Doplňuji:
skoro každé podst. jméno je u ní s velkým písmenem – jako v němčině. Má Babičku, Mirkovi říká, že není Středa… občas si do podst. jmen taky přidá nějaký ten přízvuk či prolongaci navíc (manžél, s úkolém…).
Jako každé povolání, i učitel jazyků je holt diagnóza, udeřilo mě to na první pohled ;{))>

Panenko, zapátrej, určitě máš nějakou Babičku nebo Dědečka v Německu, případně v Rakousku – vsadím se ;{)>

Nejlepší odpověď
Losos

To zas bude nějaký poklad ..

EDIT: Nemýlil jsem se .. opět jsi mě Quentosi nezklamal a dokázal jsi mi, že jsi prostě .. prostě Quentos. Už teď jsem zvědavý, co se dozvíme v tvých rozborech příště :-/

Další odpovědi
dagry

Souhlasím s Miroslavem, že jsou tady někteří katastrofální „hrubkaři“. Ve většině případů se aspoň hodně pobavím a zasměju. Ale, nechme je žít. Ne všem, je naděleno stejně.

mosoj

A proč ne v Anglii? Tam se také začíná téměř vše velkým písmenem.

Pak by mě ještě zajímalo kde se mluví spisovně. Všude je nějaký dialekt. Nebo alespoň používáte sloh vašeho rodného kraje.

panenka

Ano mám tam rodinu Quentosi zbytek odpovědi ti už psát nebudu ,protože jí za mě napsali Miroslav ,Dagry,Losos,mosoj,

Miroslavst

Tak dělej, šup sem s tím!!!
Doplňuji:
Ano, toho jsem si všimnul také, ale neřeším to. Panenka je z místa, kde se mluví nářečím a tak to používá. Jsou zde však někteří, kteří mají chyby no hrůza, ale je možné, že za ty chyby ani nemohou. Takže to přehlížím.

anonym

Všiml jsem si taky. Prodála… Ale mě to neva.

quentos

Vidíte? Uhod jsem to ;{)> lingvista se nezapře.

quentos

Dagry: ani nenarážím na hrubky, to bych si takhle veřejně nedovolil; jen na tu zvláštní shodu s německou gramatikou

salsa verde

?????????????­????????????????????????­???????

panenka

Proč bych měla mít Quentosi předky v Německu

ReHu

???

ten který je

???