Co myslíte,jsou odbory něco jako „Rychlé šípy“?

Tedy – jejich politika je vedena ušlechtilou a nezištnou snahou o blaho všech pracujících,brání obyčejné lidi proti těm odporným kapitalistům,nebo si vaří vlastní polívku?
Proč jsou potichu,když nejde o prachy?

Nejlepší odpověď
annas

Odbory nejdou proti zaměstnavatelům, ale chtějí zvrátit rozhodnutí vlády a Parlamentu. Odbory dnes již nezastupují všechny pracující, nýbrž jen členy odborů, který je daleko méně než v minulosti. Jsou vlastně politickou organizací – že hájí zájmy lidu, jsou jen fráze.
Stávka odborářů proti vládě je ve skutečnosti bojem proti těm občanům, kteří ji zvolili.

Další odpovědi
anonym

Spíš Bratrstvo kočičí pracky