co myslíte je pravda rčení,že se mají vězni dobře,jako prasata v žitě,nebo jsou věznice přísné?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Cos provedla?

Další odpovědi:

Pokročilý

Kámoš tam kšeftuje s cigárama a má se dobře, pokud má kdo posílat.

Zlatý

dnes určitě nejsou přísné, nebyla jsem tam ,ale je tam asi pěkný bo...l , když to člověk slyší,co si dovolí.A nakupují si co chtějí, prostě se mají jako to prase v žitě. Máš asi pravdu

Pokročilý

Taky by mě to zajímalo,ale než do lochu,to raději půjdem s Miroslavstem na ty lysohlávky aby nám bylo hej.Ale musíme se jima nacpat,z lesa se jich prej může mít v kapse jenom vosum.Burak,nepřidáš se? BIGFOOT

Zlatý

Válí se tam na posteli, hledí do blba, navštěvují různé kroužky...keramiku, vlastivědný a jiné. Mají se dobře, až na tu nudu a ten čas se tam asi vleče.

Ten kdo tam nebyl,tak nemůže hodnotit.Nemají se tam dobře a ani se tam neválejí,nesmí si přez den lehnout natož něco jinýho.Nejednají s vámi jako s lidma,jste pro ně jen kus.Nikomu nepřeju,aby se tam dostal.Dneska zavírají i za maličkost!!!!

Pokročilý

mam tam brachu...a nerekla bych ze se tam ma dobre...jen si to kazdy mysli,ale real je trosku jiny.

Bronzový

Tohle mi přišlo na mail.....
Mají se fakt "blbě" !!!!!!!!!!
http://ivanhladik.blog.idnes.c z/…

Pokročilý

Určitě se dobře nemaji možná jak kdo mám tam přítele a je to hrůza.Prostě člověk když nikdy nebyl zavřený nemůže o tom říct ani slovo.To si každý musí prožít sám.Každá věznice je jiná.A ve věznici jiná realita než na svobotě

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.