Co myslíte, je lepší žít a trápit se tady, nebo to zabalit a jít věčně spát?

nebojte není to otázka na sebevraždu,ale dnes se mě na to zeptala jedna starší paní a při tom výčtu životních patálií jsem ji chtě nechtě musela dát za pravdu že někdo se má na tom světě jako prasátko v žitě a jiný seč se snaží jak může je na tom hůř a hůř

Nejlepší odpověď
hanulka11

já mám život ráda -se vším co přináší
Doplňuji:
kdyby to bylo stále stejné byla by to nuda a ne život — a votom to je ,ne?

Další odpovědi
Miroslavst

Nejhorší je na tom to, že příští rok to vypadá, že bude ještě hůře.

Radak

Věčného spánku si ještě užijeme až nám z toho bude špatně. Já bych to ještě zkoušela tady.

led

Ak by som to zabalila a šla večne spať, ako by som sa dozvedela, či som urobila správne.
Veď by som nemohla kľudne spať, keby som to nevedela 🙂.
Tak radšej ostanem žiť a trápiť sa radosťami aj strasťami života.

ReHu

Jak se zpívá…jednou jsi dole a jednou nahoře.
Život vždy probíhá ve vlnách. I když jsou různě velké a dlouhé, zákonitě se vždy obrátí směrem vzhůru.
Já bláhová myslela, že to každý ví 🙂.

myšpulín

Já si myslím, že nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
Takže určitě žít a nic nebalit 🙂

Mousinek

Ještě jsem život nepochopila tak nemůžu jít věčně spát

iq

No to záleží jaké období zažíváš.Já jsem zažil časy,kdy jsem měl reálné myšlenky že to ukončím. Teď jsem v období,kdy si říkám, že bych chtěl žít věčně.

quentos

Věčný spánek není. Když „to zabalíte“ před nějakým problémem, budete v dalším životě postavena před tentýž problém.

anonym

Dožít:-) a neposlouchat nacvičené žblechty jak všichni jenom ubližují, jak tam a tam koupila brambory a chtěli za to peníze atd atd.