fcoop

Co myslíte – jaká by mohla být vaše reakce?

být na nástupišti a zaregistrovat „to“?

Někdy to vážně vypadá, že „bejt na šrot“ je opravdu výhoda........

http://praha.id­nes.cz/opila-zena-ve-stanice-hurka-prezila-dvakrat-prejeti-soupravou-metra-1gw-/praha-zpravy.aspx?c=A130203­_095842_praha-zpravy_cen#ut­m_source=rss&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=zpra­vodaj&utm_con­tent=main

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě tentokrát byl anděl strážný na svém místě …Jenže kdo pije, byť třeba i výjimečně, tomu se cosi sčítá. Dotyčné to vyšlo, může to vyjít podruhé, co dál? Dopadne to jako s tím džbánem? … Žádné problémy neřešit alkoholem …

Nevím přesně, jak bych reagovala, ale kdybych nezvládla sma, na někoho bych se obrátila … Už jsem jednou zachránila opilce před umrznutím – ležel na břehu řeky, lidé chodili nevšímavě kolem … měla jserm s sebou mobil …

Další odpovědi
kapka

Tak určitě strach, že se něco ženě stalo nebo stane, pak překvapení a úleva, že se nic nestalo a snaha jí pomoci se dostat z kolejiště.

Znám týpka, co opilý lezl po hromosvodu paneláku z osmého patra, někde ve čtvrtém či třetím patře spadl. Nic se mu nestalo. 🙂

beer

Jak se píše v diskuzi u článku: Střízlivý by to nepřežil ))
Samozřejmě, být tam a vidět ji, tak se ji pochpitelně snažím vytáhnout ven – vždyť byla hubená, žádná „těžká váha“..

frankie89

Paní teda měla hromadu štěstí, ale myslela jsem si,že za těmi kamerami někdo sedí a sleduje to, ale jak se zdá tak ne. To jak byla nadrátovaná jí taky možná zachránilo život, opilý jsou o 200% odolnější než střízlivý. Je to skoro nefér, když se v autě rozšvihá o strom střízlivý, tak je na tuty mrtvej. To samé se stane někomu, kdo je nalitej jak klokan, a protože je velice tvárnej, tak při bouračce se vmáčkne do naprosto nepřístupných prostor a nic se mu nestane, nepochopitelný, ale pravdivý

pusinka50

Mně pořád není jasné, proč tolik lidí spadne do kolejiště metra a lidi, co sledují kamery, respektive mají sledovat kamery, těm se nikdy nic nestane, nikdo je nevyhodí z práce. Pomohla bych, začala bych křičet, aby se ke mně přidali další lidé, protože sama bych dotyčného nevytáhla, lehla bych si na zem, aby mě další člověk za nohy držel apod.