Avatar uživatele
fcoop

Co myslíte – jaká by mohla být vaše reakce?

být na nástupišti a zaregistrovat „to“?

Někdy to vážně vypadá, že „bejt na šrot“ je opravdu výhoda........

http://praha.id­nes.cz/opila-zena-ve-stanice-hurka-prezila-dvakrat-prejeti-soupravou-metra-1gw-/praha-zpravy.aspx?c=A130203­_095842_praha-zpravy_cen#ut­m_source=rss&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=zpra­vodaj&utm_con­tent=main

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, kapka, iceT, johana 56, beer, anonym před 4098 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zřejmě tentokrát byl anděl strážný na svém místě …Jenže kdo pije, byť třeba i výjimečně, tomu se cosi sčítá. Dotyčné to vyšlo, může to vyjít podruhé, co dál? Dopadne to jako s tím džbánem? … Žádné problémy neřešit alkoholem …

Nevím přesně, jak bych reagovala, ale kdybych nezvládla sma, na někoho bych se obrátila … Už jsem jednou zachránila opilce před umrznutím – ležel na břehu řeky, lidé chodili nevšímavě kolem … měla jserm s sebou mobil …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Tak určitě strach, že se něco ženě stalo nebo stane, pak překvapení a úleva, že se nic nestalo a snaha jí pomoci se dostat z kolejiště.

Znám týpka, co opilý lezl po hromosvodu paneláku z osmého patra, někde ve čtvrtém či třetím patře spadl. Nic se mu nestalo. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Jak se píše v diskuzi u článku: Střízlivý by to nepřežil ))
Samozřejmě, být tam a vidět ji, tak se ji pochpitelně snažím vytáhnout ven – vždyť byla hubená, žádná „těžká váha“..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
frankie89

Paní teda měla hromadu štěstí, ale myslela jsem si,že za těmi kamerami někdo sedí a sleduje to, ale jak se zdá tak ne. To jak byla nadrátovaná jí taky možná zachránilo život, opilý jsou o 200% odolnější než střízlivý. Je to skoro nefér, když se v autě rozšvihá o strom střízlivý, tak je na tuty mrtvej. To samé se stane někomu, kdo je nalitej jak klokan, a protože je velice tvárnej, tak při bouračce se vmáčkne do naprosto nepřístupných prostor a nic se mu nestane, nepochopitelný, ale pravdivý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Mně pořád není jasné, proč tolik lidí spadne do kolejiště metra a lidi, co sledují kamery, respektive mají sledovat kamery, těm se nikdy nic nestane, nikdo je nevyhodí z práce. Pomohla bych, začala bych křičet, aby se ke mně přidali další lidé, protože sama bych dotyčného nevytáhla, lehla bych si na zem, aby mě další člověk za nohy držel apod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek