Kelt

Co myslíte, existuje nějaké neutrální nezaujaté téma pro všechny lidi?

Dobrý den. Existuje nějaké neutrální téma, tiskovina, nebo pořad pro všechny? Například téma práce, politika, rodina , dovolená – co člověk, to jiný názor. Ani život, smrt, sex nemusí mít u každého stejný význam.
Snad jízdní řád, nebo něco jiného? Díky za odpovědi.
Doplňuji:
Já si myslím, doplňuji po prvních odpovědích, že takové téma asi neexistuje. Například pokud jde o počasí se někomu líbí horko, jiný má rád sníh. A předpkládám, že lidé, bavící se na určité téma jsou aspoň trochu informovaní, což znamená, co člověk, to jiný názor.
Pod pojmy zábava, štěstí, spokojený život, dobrá práce a jiné, si každý představí něco jiného. Nevím, zda do svědčí o rozmanitosti lidskéch povah, nebo o problému najít jinou řeč – ale to by bylo téma na další otázku.

Nejlepší odpověď
anonym

Snad počasí?Na to nadáváme téměř všichni.Moc velký vedro,nebo velká zima.Prší?Sně­ží?Pořád špatně.Svorně si zanadáváme.Nebo taky ne?

Další odpovědi
huxa

Pokud někdo o něčem už něco ví, je již zaujatý. Pokud budeš se tříletým dítětem mluvit o sexu, nebude zaujato. Pokud budeš mluvit o rodině s někým, kdo je od narození zavřen v černé bedně bez kontaktu s někým dalším, také bude nezaujatý.

mosoj

Sex.
Na tom se točí i zeměkoule.

Schválně si najdi otázky na téma sex a uvidíš kolik mají odpovědí..

petra15

mosoj
tak to mne udivuje…vzdyt mají málo odpovedí…:-)