zjentek

Co myslíte, chytnu se na trhu s novými sýry smradladur a smradůžek?

Průzkum trhu s novou kolekcí zrajících sýrů.

Nejlepší odpověď
redy

Na trhu bych sýr nekoupila, i kdyby měl hezkej název.
A jmenovat se tak, jak si je pojmenoval, to ani náhodou – brr 🙂

Další odpovědi
dubraro

Když budou dobré a za rozumnou cenu – proč ne. Výrobce Olomouckých syrečků cenu přestřelil, kvalitu zhoršil a potýká se se značnými odbytovými potížemi.

klumprt

Coby ne. Ale bude to chtít asi pořádný marketing. Tyhle blbosti mají lidi rádi, když se jim to předloží správným způsobem.

Kepler

No, nejšťastnější název by to asi nebyl, ale pořád lepší než Veselá kráva. Nebo Channel No 5.

hapiky

Na trhu se možná chytíte, horší by bylo, kdyby se ale potencionální konzumenti museli chytat za nos.

hapiky

Redy, Myslím, že onen trh není myšlen jako tržiště, ale jako produkt tržního hospodářství.

redy

hapik, aha už to vím 🙂

zjentek

Redy, cílil bych na školou povinný lidi a podobný skupiny. Sýry by byli dotý a uvnitř by byl jeden maršmelou zdarma.
Pro holky by časem přibyl voňadur a voňůžek, ale to mně musíš napsat, jakým technologickým nebo chemickým procesem bych měl suroviny nechat proběhnout, abych dostal sejra s buketem aviváže.

redy

zjentek znáš to, slyším sýr k tomu trh a už vidím houpačky a vedro 🙂