Co myslíte,byla by žalovatelná nadávka?

No – nadávka,spíš jakési označení – tedy:„Ty vemeno z kachny“?

Nejlepší odpověď
anonym

to asi né myslím že by se i soudce zasmál

Doplňuji:
má kachna vemena?

Další odpovědi
salsa verde

Když bude mít dotyčný dobrého právníka tak jsem si jistá že v naší republice to jistě půjde. vyhraje to a ještě ty vemena začne vyrábět v Číně a vozit sem.

quentos

asi podobně žalovatelná jako k***da z ryby

Miroslavst

Zřejmě by se to ani k soudu nedostalo, protože by se jednalo o přestupek proti občanskému soužití.