Co myslíte?!

Kupují si u nás čínští turisté nějakou památku vyrobenou u nich v Číně?!

Nejlepší odpověď
barnajka

Nevědomky určitě, nemůžou si přece pamatovat, co všechno vzešlo z jejich šikovných ručiček :)
Spíš si ale nějak nemůžu vybavit, jestli jsem kdy turistu z Číny v českých končinách potkala… Na Japonce s foťákem na krku narazím v Brně každých 10 minut, ale na Číňana si fakt nevzpomínám. Asi holt nemají čas cestovat, když musí vyrábět zboží pro celý svět :))

Jo, tak mě napadá – nechcete se třeba do Číný podívat? Dostala jsem mailem tip na jednu soutěž, zájezd do Pekingu je hlavní výhra :D
http://img.na­dapenny.com/t20/120­61/nadap124308573­220237.jpg

Další odpovědi
Ella

číňani nekupují, ale kopírují… nedivila bych se, kdyby z těch všech fotek měli někde v nějaké čínské provincii kopii prahy :D

lukas.zmizik

já bych zase řekl, že všechno, co si od nás číňan koupí, si nekupuje na památku, nýbrž za účelem zkopírování