Avatar uživatele
anonym

Co myslíte?

Docela by mne zajímal váš názor-přijdou mladí lidé k volbám,nebo je odzívnou? A – viděli jste:„Přemluv bábu“? Líbilo,nelíbilo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym, vagra před 5104 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Přemluv bábu,se mi nelíbilo,ono už jenom to přemluv bábu,je děsný(vulgární).
No jestli mladí půjou k volbám netuším,myslím že moc jich nebude.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Tento slogan je zaměřený na mladé lidi, aby ovlivnili své prarodiče. Jednak kvůli tomu, aby šli k volbám, jednak aby nevolili KSČM jako v minulosti, když nebylo víc stran na výběr.
Billiboard s Marthou Issovou se mně líbí víc než výzva zastrašující: „Pokud, budeš volit ODS, za chřipku zaplatíš…“ Další slogan: „To nejlepší pro obyčejné lidi.“ Tato slova je slyšet před volbami často, ale jakmile se politik dostane nahoru, sleduje jen své zájmy. V politice jde vždy o moc a o kontakty. Ale daleko horší je apatie. Nejen prarodiče, ale i všechni ostatní by si měli uvědomit, že ti politici, kteří je zklamali, nemají být zvolení podruhé. Kdo lže a krade (do pekla se hrabe), nemá co v politice dělat.
Jak na to mladí? Uvědomují se, že je nutná změna. I Aneta Langerová vyslovila předvolební výzvu – Vyměňte politiky. Podle výzkumů převažují názory, že hlas mladých ve volbách nic neovlivní, proto volit nepůjdou. Takže nevím. Statistikám se nedá vždy věřit. Třeba budeme překvapeni

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Všeobecně známé skutečnosti:
Volič/potažmo jeho hlas/naši mocipáni nutně potřebují jenom proto,aby se dostali ke korytům a aby hned po volbách na ně zapoměli.
A k tomu používají veškeré protředky.
Některé z nich, nelze pojmenovat jinak než-vulgární,stupid­ní,nevkusné.
Před volbami se ta agresivita vystupňuje.
Myslím si,že účast mladých v letošních volbách bude malá.Mám dojem,že účast bude celkově nízká kvůli „blbé náladě“
Je to škoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

koho volit je jednoduché v demokratické zemi,coč mi nejsme ,volíme podle kravaty
NEBOT BOHATÍ A PODNIKATELÉ VOLÍ PRAVICI
LIDÉ,KTEŘÍ POTŘEBUJÍ JÍST A PRACOVAT VOLÍ LEVICI
takto to funguje ve světě desetiletí a ve školách učí blbosti,ale základ demokracie nee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

nevím jestli půjdou k volbam ale měli by jít o tom kdo nám bude vládnout rozhodujeme právě my všichni.Ale zase na druhou stranu se těm mladým nedivím že se některým nechce před volbami vždy naslibujou a po volbách je to zase stejné .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sisi0110

Je mi 25 let a od doby, kdy můžu volit, chodím k volbám. Já osobně se snažím burcovat kamarády a spolužáky, aby šli k volbám (ale ať si volí koho uznají za vhodné). Myslím, že letos půjde hodně mladejch lidí volit, ona ta politická situace je opravdu už neúnosná a snad jim došlo, že by se do veřejného dění měli také zapojit. Přemluv bábu se mi líbilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

tak to fakt nevím,jestli mladí lidé pujdou k volbám.
politici předvolbami slibuji a povolbách je to opak…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Volila jsem za svuj zivot 2×,nikdy vic.Je to porad stejne ba horsi a horsi.Pripadam si jako v papirove republice,co se nadiktuje to plati.Volte tu a tu stranu-to beru jako rozkaz.A jestli podobne smysli i mlade lidi,ze musi neco pro volby udelat,tak pochybuji,ze bude ucast.Neumeji to podat tak aby to zaujalo-tezke moc tezke.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Mladý lidi volit půjdou. Nechápu komu by bylo jedno, že bude platit u doktora, že ho vyhodí bez udání důvodu. Nebo já když chci ještě dítě tak proč bych nevolila ty co mi daj porodný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Mladí lidé jsou citlivým radarem na různé věci.Zvláště na lži i když to vypadá tak,že kouří jen trávu a flákají se. Tak nevim ,nevim a moc záleží i na rodičích.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek