Co myslíte?

Docela by mne zajímal váš názor-přijdou mladí lidé k volbám,nebo je odzívnou? A – viděli jste:„Přemluv bábu“? Líbilo,nelíbilo?

Nejlepší odpověď
kropitko

Přemluv bábu,se mi nelíbilo,ono už jenom to přemluv bábu,je děsný(vulgární).
No jestli mladí půjou k volbám netuším,myslím že moc jich nebude.

Další odpovědi
annas

Tento slogan je zaměřený na mladé lidi, aby ovlivnili své prarodiče. Jednak kvůli tomu, aby šli k volbám, jednak aby nevolili KSČM jako v minulosti, když nebylo víc stran na výběr.
Billiboard s Marthou Issovou se mně líbí víc než výzva zastrašující: „Pokud, budeš volit ODS, za chřipku zaplatíš…“ Další slogan: „To nejlepší pro obyčejné lidi.“ Tato slova je slyšet před volbami často, ale jakmile se politik dostane nahoru, sleduje jen své zájmy. V politice jde vždy o moc a o kontakty. Ale daleko horší je apatie. Nejen prarodiče, ale i všechni ostatní by si měli uvědomit, že ti politici, kteří je zklamali, nemají být zvolení podruhé. Kdo lže a krade (do pekla se hrabe), nemá co v politice dělat.
Jak na to mladí? Uvědomují se, že je nutná změna. I Aneta Langerová vyslovila předvolební výzvu – Vyměňte politiky. Podle výzkumů převažují názory, že hlas mladých ve volbách nic neovlivní, proto volit nepůjdou. Takže nevím. Statistikám se nedá vždy věřit. Třeba budeme překvapeni

vagra

Všeobecně známé skutečnosti:
Volič/potažmo jeho hlas/naši mocipáni nutně potřebují jenom proto,aby se dostali ke korytům a aby hned po volbách na ně zapoměli.
A k tomu používají veškeré protředky.
Některé z nich, nelze pojmenovat jinak než-vulgární,stupid­ní,nevkusné.
Před volbami se ta agresivita vystupňuje.
Myslím si,že účast mladých v letošních volbách bude malá.Mám dojem,že účast bude celkově nízká kvůli „blbé náladě“
Je to škoda.

člověk

koho volit je jednoduché v demokratické zemi,coč mi nejsme ,volíme podle kravaty
NEBOT BOHATÍ A PODNIKATELÉ VOLÍ PRAVICI
LIDÉ,KTEŘÍ POTŘEBUJÍ JÍST A PRACOVAT VOLÍ LEVICI
takto to funguje ve světě desetiletí a ve školách učí blbosti,ale základ demokracie nee

panenka

nevím jestli půjdou k volbam ale měli by jít o tom kdo nám bude vládnout rozhodujeme právě my všichni.Ale zase na druhou stranu se těm mladým nedivím že se některým nechce před volbami vždy naslibujou a po volbách je to zase stejné .

sisi0110

Je mi 25 let a od doby, kdy můžu volit, chodím k volbám. Já osobně se snažím burcovat kamarády a spolužáky, aby šli k volbám (ale ať si volí koho uznají za vhodné). Myslím, že letos půjde hodně mladejch lidí volit, ona ta politická situace je opravdu už neúnosná a snad jim došlo, že by se do veřejného dění měli také zapojit. Přemluv bábu se mi líbilo.

Nave

tak to fakt nevím,jestli mladí lidé pujdou k volbám.
politici předvolbami slibuji a povolbách je to opak…

anonym

Volila jsem za svuj zivot 2×,nikdy vic.Je to porad stejne ba horsi a horsi.Pripadam si jako v papirove republice,co se nadiktuje to plati.Volte tu a tu stranu-to beru jako rozkaz.A jestli podobne smysli i mlade lidi,ze musi neco pro volby udelat,tak pochybuji,ze bude ucast.Neumeji to podat tak aby to zaujalo-tezke moc tezke.

iwetax

Mladý lidi volit půjdou. Nechápu komu by bylo jedno, že bude platit u doktora, že ho vyhodí bez udání důvodu. Nebo já když chci ještě dítě tak proč bych nevolila ty co mi daj porodný.

Michal

Mladí lidé jsou citlivým radarem na různé věci.Zvláště na lži i když to vypadá tak,že kouří jen trávu a flákají se. Tak nevim ,nevim a moc záleží i na rodičích.

Zdroj: život