Milu11

Co myslíte?

Od doby, kdy se p. Háma takto neprofesionálně projevil se s manželem na pořad Taxík uváděný p. Hámou nedíváme. Myslíme si, že moderátor by se měl umět ovládat.

Nejlepší odpověď
Reuef

Nahodou je to soumen a tohle se mu povedlo…je to predevsim zabavny porad a tohle tam patri

Další odpovědi
iceT

Neuvádíte,který díl pořadu máte na mysli?
Ale myslím,že na neprofesionalitu má nárok občas každý.Ne každý všechno ustojí se ctí.

pusinka50

Myslíš asi ten díl, jak mu vytekly nervy nad neskutečnou hloupostí soutěžících? Viděla jsem ten díl a musím říct, že z nich taky tekly nervy a říkala jsem si, jak je možný, že někdo tak hloupý může vlézt do TV soutěže. Ale máš pravdu, že Háma se měl zachovat jako profesionál a nekomentovat to. Ale asi měl špatný den, každý má nárok na to, aby nebyl pokaždé příjemný. Už příští den byl jako milius, až to přeháněl s dobrou náladou, bylo evidentní, že dostal od televize „za uši“ a už se chová zas normálně. No tak zabijeme ho za to, že nevydržel za svou kariéru poprvé s nervy? Třeba má vážné starosti, měli bychom umět i odpouštět, i profesionálům. Já se na taxík dívám dál, náladu mi to nezkazilo a určitě je „Taxík“ lepší, než koukat na nějaký bezduchý trapný seriál