Avatar uživatele
Milu11

Co myslíte?

Od doby, kdy se p. Háma takto neprofesionálně projevil se s manželem na pořad Taxík uváděný p. Hámou nedíváme. Myslíme si, že moderátor by se měl umět ovládat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4081 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Reuef

Nahodou je to soumen a tohle se mu povedlo…je to predevsim zabavny porad a tohle tam patri

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Neuvádíte,který díl pořadu máte na mysli?
Ale myslím,že na neprofesionalitu má nárok občas každý.Ne každý všechno ustojí se ctí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Myslíš asi ten díl, jak mu vytekly nervy nad neskutečnou hloupostí soutěžících? Viděla jsem ten díl a musím říct, že z nich taky tekly nervy a říkala jsem si, jak je možný, že někdo tak hloupý může vlézt do TV soutěže. Ale máš pravdu, že Háma se měl zachovat jako profesionál a nekomentovat to. Ale asi měl špatný den, každý má nárok na to, aby nebyl pokaždé příjemný. Už příští den byl jako milius, až to přeháněl s dobrou náladou, bylo evidentní, že dostal od televize „za uši“ a už se chová zas normálně. No tak zabijeme ho za to, že nevydržel za svou kariéru poprvé s nervy? Třeba má vážné starosti, měli bychom umět i odpouštět, i profesionálům. Já se na taxík dívám dál, náladu mi to nezkazilo a určitě je „Taxík“ lepší, než koukat na nějaký bezduchý trapný seriál

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek