hanakarla

co?myslela jsem ze jste pravnici a rozumite tomu kdyz radite jinak dik a na to ci mi muzou vzit psa m nikdo neodpovedel

Nejlepší odpověď
anonym

Chcete-li fundovanou odpověď právníka, zajděte si do advokátní kanceláře. Tam Vám vše řeknou i s příslušnými paragrafy. Máte snad pocit, že Odpovědi.cz jsou bezplatná právní kancelář? Zřejmě jste si nepřečetla pravidla.

Další odpovědi
Funna

ne..tady žádná právní porad není!!!

Doplňuji:
poradna

Mapel

Ne jsme obyčejní lidé a ty můžeš také radit. Je jen na svědomí každého co napíše. Já se snažím předat zkušenosti a radím jen v oblastech, kde jsem profík. Do ostatního se nehrabu a nehoním body. A také neřeším domácí ůkoly. Svých mám až dost.

anonym

můžou, pes je stále podle zákona věc. Ale proč by si exekutor přidělával starosti staráním se o psa.